Logo

59-140 Chocianów, ul. Kolejowa 56
tel./fax: +48 76 818 51 77
gsm: +48 601 844 486, +48 605 855 177

 
Logo

Kołobrzeg - doskonały wypoczynek o każdej porze roku


Hotel Diva Spa to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, usytuowany w paśmie nadmorskiej zieleni uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzeg, zaledwie 200 metrów od piaszczystej plaży. Stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. W pobliżu znajduje się park ze ścieżką zdrowia, korty tenisowe, kręgielnia, mini golf. Kilkunastominutowy spacer starczy by znaleźć się na molo lub w centrum Kołobrzegu.

Oprócz świetnej lokalizacji , hotel ma do zaoferowania swoim gościom bogate zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe. Do dyspozycji jest m.in: kryty basen z hydromasażami i gejzerami wodnymi, jacuzzi,sauna, grota solna, nowoczesne centrum rehabilitacyjne, siłownia oraz SPA & Wellness. W hotelu znajduje się restauracja , kawiarnia , klub nocny. Dla najmłodszych Gości do dyspozycji są miejsca do zabawy, zarówno w części zamkniętej jak i na zewnątrz hotelu. Basen wyposażony jest w brodzik dla maluchów.

Zapraszamy do prywatnego apartamentu 104 o powierzchni 30 m2, który mieści się na pierwszym piętrze Hotelu Diva Spa. Apartament przystosowany jest do pobytu 2 - 4 osób. Składa się z przestronnej łazienki dużego balkonu i jednego pokój , w którym znajduje się : małżeńskie łoże oraz rozkładana sofa.Wyposażenie jest zgodne ze standartem cztero-gwiazdkowego hotelu.Do dyspozycji gości jest telewizor LCD 32" ze stałym dostępem do telewizji kablowej oraz bezprzewodowego szerokopasmowego internetu, minibar, czajnik elektryczny , lodówka , garderoba. Dla wszystkich gości na czas pobytu do dyspozycji dwa retro rowery.

Cena do uzgodnienia (w zależności od sezonu)