Logo

59-140 Chocianów, ul. Kolejowa 56
tel./fax: +48 76 818 51 77
gsm: +48 601 844 486, +48 605 855 177

 
Logo

Kierowca to nie zawód to pasja, styl życia i marzenia z dzieciństwa.


Firma dużo uwagi przywiązuje do tworzenia zespołu pracowników , którzy w sposób świadomy i umotywowany realizują i kształtują wizerunek firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, profesjonalna obsługa, rzetelność i terminowość to atuty, dzięki którym w chwili obecnej firma jest nowoczesnym, konkurencyjnym i dobrze zarządzanym przedsiębiorstwem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Firma z tradycjami

Firma powstała 1 września 1997 r.

Na początku swojej działalności koncentrowała się głównie na przewozie osób . W roku 2000 rozszerzyła działalność o przewóz towarów na trasach krajowych i zagranicznych. Firma sukcesywnie się rozwijała zwiększając swój tabor i zatrudniając nowych pracowników.

W 2001 otrzymała koncesję na wykonywanie międzynarodowego i krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu rzeczy i osób. W maju 2003 uzyskała Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Dokonano przepisania koncesji na licencję. Dzięki rzetelności i terminowości Firma zdobyła uznanie w oczach klientów co zaowocowało kontraktami z liczącymi się firmami na rynku krajowym i zagranicznym.

Nowości w taborze - POMOC DROGOWA

Zapraszamy do prezentacji naszego taboru transportowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo lawetę, czyli pojazd służący do transportu aut. Może również pełnić rolę pojazdu pomocy drogowej.

Świadczymy usługi pomocy drogowej, holowania i naprawy na drodze.

Galeria naszego taboru >>